Utilizatori din Romania

Salutare
Ma numesc Bogdan
Inca nu s-a format un grup cu uitilizatori din Romania, sau care folosesc limba romana ?
Sunteti interesati sa formam un grup pentru a incerca ca sfatiri si pareri sa ne crestem veniturile ?
Navigare placuta.

5 Likes

bravo … începe să apară și românii :slight_smile:

1 Like

Hai sa ne strangem, utilizatiri de BRAVE!

1 Like

Da, sunt interesat sa facem un grup! Spor!

Da, sunt interesat să facem un grup !

Atunci sa ne strangem cat mai multi utilizatori.
Dati sfoara in tara sa ne aducem concetatenii aici !

Ok. Chiar că ar fi bun… mi-am prins urechile în Brave :laughing::laughing:

Cred ca, cu totii ni le-am cam prins, dar se pare ca merita ! Din multe puncte de vedere .

Încă nu știu cum să-l folosesc…

Daca crezi ca te pot ajuta…spune-mi.
Ce anume nu ai inteles ?

Cam de la zero. Trebuie să funcționeze în paralel cu Unhold? Este instalat pe telefon și pe calc. Au altfel de setari. Aici pe tel am câțiva firfirei din ăia BAT… ce or fi aia nu știu. Pe calc nu am nimic cu toate că e folosit mai des. Sunt 2 conturi separate sau cum?

Eu il am doar pe laptop, acolo stiu cum este.
Iti apare din cand in cand in dreapta jos - cat de des ai setat - maxim 5 reclame pe ora, reclama pe care trebuie sa dai click, sa se deschida . O tii cateva secunde si gata, s-a inregistrat.
Unhold functioneaza in paralel, este doar pentru partea financiara, acolo se duc firfireii aia de care vorbesti.
Daca deschizi pagina de BRAVE REWARD, iti setezi acolo numarul de reclame si tot acolo vezi cate reclame ai vazut in fiecare zi si tot acolo se vad si firfireii care ii castigam.
Mai multe, asteppt intrebari.

Sal. Aia cu reclamele am prins ideea. Ce nu inteleg…al cui este contul ăla de contorizare sau conturile pt că eu teoretic am 2 unu Tel și unu calc? Nu m-am înregistrat nicăieri cu vreun nume de utilizator sau parolă. Unde se salvează evidență asta sau cum s-o numi?

salut dannys, as dori sa intru si eu in aceasta comunitate si sa iau legatura cu tine sa te intreb cateva chestii ce nu am inteles… astept raspunsul tau :stuck_out_tongue: