Ima li Brave korisnika iz Srbije?

Pozdrav. Ima li vas na forumu iz Srbije :serbia: ? Hajde da se upoznamo :smile:

9 Likes

Ima nas :rofl::joy::rofl:
Valjda ce nas komuniti polako rasti tokom vremena :thinking:

4 Likes

Pozdrav zemljače :blush: Moraće da raste, da se vidi da nismo najgori :blush: :+1: kakva su ti iskustva sa brave-om? Skupljaš li bat-ove, ili ga koristiš isključivo zbog adblock-a?

3 Likes

Tako je ahahaha, pa ja sam Brave instalirao zbog adblokova, ali kada sam video njegove cari po pitanju BAT-a te sam odmah otvorio novcanik i uskoro mi stize “PRVA ZARADA” od strane Brave-a

2 Likes

Da dodam, prava je steta sto Uphold ne podrzava nase debitne kartice i kartice iz regiona :frowning_face:, pa se moras slanaziti sa nekim drugim

2 Likes

Za sada još nisam ni probao da unovčim, štekam BAT, kontam da će skočiti vrednost… :smile: : ili se bar nadam :crossed_fingers:

2 Likes

Isto se nadam da ce da skoci, al me muci samo alterativa kako da se preuzme kada se sakupi dovoljna kolicina BAT-a koju hoces jer bas i nemamo mogo alternativa za koje znam :sweat_smile: :grimacing:. Drzim :crossed_fingers: da bude bolje u buducnosti

2 Likes

Ima nas naravno :wink:

3 Likes

Potpuno nov korisnik Brave-a i potpuno osvojen izgledom i brzinom.
Pomalo mi je nejasan koncept sa BAT zaradama, šta ja tu treba da radim,
gledam reklame ili šta već ali to pripisujem mojim godinama. Mrzi me više
da tako pomno čitam uputstva.
U svakom slučaju, za sada i posle Netscape Navigatora koga više niko i nepamti
ovo je najbolji browser.
Pozdrav svima.

1 Like

Zdravo svima. I ja sam nov sa Brave browserom.
Brz je i dobar, bez reklama. Vidim da mi šalje ponude da ponekad pogledam neku reklamnu stranicu i dobijem nešto tokena. Još ih nemam dovoljno da bi mi isplatili nešto zarade.
Otvorio sam i uphold nalog. Vidim da funkciomiše i kao račun za kripto valute. Prima uplate korektno.

1 Like

pozdrav ekipa, nov sam ovde, njakam se dva dana da otvorim sve naloge. ali mislim da to ovako ide… gledaš reklame, skupljaš kojne, lova nije uoošte velika ALI kao i svaka druga kriptovaluta odnosno kojn može da mu skoči cena u zavisnosti od ponude i potražnje. Ovo je još u razvoju tako da čestitam svima nama koji smo iskopali ovaj browser i koristimo ga iako ja još nigde nisam čuo za njega… što se samih kojna tiče još uvek toliko malo vrede odnosno male su nagrade da se sad razmišlja o skidanju u novčanik, u medjuvremenu kontam da će ti kojni danas sutra (čitajte godinu dve možda i više) biti izuzetno korisni za plaćanje članarine nekom sajtu ili naručivanje preko interneta tako da ne vidim zašto se ximati oko skidanja jer će ljudi kad se ovo razvije uploadovati lovu u te kojne i stavljati ih na Brave nalog kako bi placali… ustbari nadam se da sam dobro skontao i da sam vam pomogao… trenutno sam u procesu verifilacije za uphold koji se koristi kao taj virtuelni novčanik, a aktivirao sam ovaj browser i na telefonu, tabletu i laptopu tako da se dlaždm sa vama da je odličan i lak za upotrrbu

1 Like

Zdravo Dušane :slight_smile:
Uphold je jako dobra platforma. Imaš kartice različitih kriptovaluta i tokena. Možeš da ih prebacuješ iz jedne u drugu karticu bez provizije. Npr ako vidiš da BTC pada a BAT raste, novac samo prebaciš na BAT karticu.
Bravo browser je kvalitetan proizvod. Vođa tima koji ga je stvorio je kreator Java Script programskog jezika i član tima koji je napravio Firefox.

1 Like