Brave Turkiye - Tanışma Forumu

Merhaba arkadaşlar,

Bildiğiniz üzere Brave ödüllerinde önem düzeyi görece düşük olan 4. grup ülkeler arasında listelendik,
#TipWithBrave hastagini Gözlemlediğim kadarıyla bahşiş sistemi Türkiyede neredeyse hiç işlemiyor. Referans kazancı motivasyonuyla düşük hızda bir brave kullanıcı sayısı artışı var ancak o da ne brave’i Türkiyedeki hedef kitlesine ulaştırabilir ne de bahşiş gönderme alışkanlığının artmasını sağlayabilir.

Brave açısından baktığımızda karşılıksız bastıkları para, hiç yoktan iyidir diye düşünebilirler belki ama brave ödülleri de bittiğinde Türk kullanıcıları olarak el elde baş başta add blockerli tarayıcıyla ortada kalacağız.

Ben bu gidişatı engellemek için brave kullanıcılarının ortak çıkarı adına braveturk.com platformunu kurdum ve sonuna kadar devam ettireceğim. Brave projeleri ile ilgiliyseniz Kurucu üye olarak braveturke katılabilirsiniz. Braveturk platformunda kararları birlikte alacağız, geliri, gideri çıkıp kalanı tüm üyelerle oylama usulüyle bölüşeceğiz.

İçerik oluşturucuysanız veya brave kullanıcısıysanız braveturk.com’a üye olarak kendi kanalınızı tanıtabilir, referans linkinizi tanıtım sayfanıza veya profil bilgisi alanına yazabilirsiniz. Kurucu üyelerden reklam ve tanıtım için ömür boyu hiçbir ücret alınmayacaktır. Böylece sürekli takipçilerinizle referans linki paylaşmak yerine bahşiş ve referans üye kazanma ihtimaliniz yüksek brave kullanıcılarıyla dolu bir platformda kanalınız ve videolarınız sürekli tanıtılmış olacak.

Biz Bravetürk’te tüm brave kullanıcıları için aşağıdaki gibi ortak tanıtım videoları çekeceğiz.
Çektiğimiz videoları tüm brave kullanıcıları referans linklerini ekleyip paylaşabilecek.

Platform içi, yarışmalar veya ödüllü görev organizasyonları yapacağız. Organize ve örgütlü bir şekilde daha büyük hedefleri kovalayacağız…

Brave projesiyle ilgili bütün Türk arkadaşları bu başlık altında tanışmaya, tartışmaya ve fikir alışverişinde bulunmaya bekliyorum.

Saygı ve sevgilerimle,

4 Likes

Merhaba harika bir çalışma umarım başarılı olur. Ben siteye üye olurum. Ama sade bir brave kullanıcısıyım sadece.

2 Likes

çok teşekkür ederim, hoşgeldiniz. burada üyeliği olan kimse asla sade bir brave kullanıcısı olamaz. :slight_smile:

hepimiz farkındalığı yüksek öncü kullanıcılarız ki bu özellik bile başlı başına yeter. Boş vakti olan arkadaşlarla ve fikirsel destek sağlayanlarla güzel işler yapacağımıza inanıyorum.

Umarım bu uğraşlar ilk kıvılcımı yakıp kalıcı iletişim kurmamıza yeter…

Link yenilendi.

1 Like

Can you provide an explanation about your post @braveturk.com? GTranslate not give a good translation.

Thanks

1 Like

hi eljuno

İt starts with Turkey’s Brave reward position, which is 4th group, some disappointment sentences about that , continues with brave user count in Turkey and progress, after that some detections about brave tips usage in Turkey (which is not used at all ), after that my website braveturk.com in which content creators can freely advertise their channels and share reference links for brave users, after that a youtube advertisement video which is prepared for social media to share .(about properties of brave browser in turkish language,) and finishes with a call for all turkish brave users to merge together at this topic and tell what they are doing for “the new internet concept”

Don’t you have any turkish contributor for these kinds of works? i can do that for you if you need.

2 Likes

Çok iyi düşünmüşsün emeğine sağlık.

1 Like

Merhabalar , güzel bir proje düşünmüşsünüz. Ben de hemen sisteme kayıt oldum ve profilimi güncelledim. İçerik oluşturucular alanına kendi adreslerimi nasıl ekleyebilirim acaba ? İyi günler.

2 Likes

selam, teşekkür ederim. aynı zamanda bat community’e de hoşgeldiniz. Bu arada tarihe merakım yüksek, paylaşımlarınızı şahsen çok faydalı buldum, sizi listeye ekledik ama sorunuz nezdinde tüm üyeler için cevaplayayım.

sitede ref linkinizin ve ilanınızın yayınlanması için içerik oluşturucular forumunda konu açıp kanalınızı tanıtmanız yeterli. Kanalın üyeye ait olduğunu teyit ettikten sonra içerik oluşturucular listesine manuel ekliyorum. https://www.braveturk.com/yayincilar/

Braveturk’ü kurdum, böyle oldu ,kuralları şu’dan ziyade platformu öncü brave kullanıcılarıyla birlikte kurmak istiyorum. şu an sadece kullanıcıların buluşup kaynaşabileceği taslak siteyi açtım.

bu haliyle bile brave ağına tek başına reklam veremeyecek içerik oluşturucuları buluşturup değer yaratabiliriz ama ben braveturk’ü daha da ilerisine taşımak isterim.

1 Like

herkese merhabalar , öncelikler türkiyeyi 4. grup ülke olarak listeledikleri için çok memnun oldum. en azından 5. grupta değiliz. yerimiz çok kötü değil.
brave browser aslında türkiyede çok fazla bir potansiyele sahip yeterki insanlar bunu duysun çünkü bizim halkımız internette para kazanma işlerine çok meraklıdır ve severler . buna kanıt olarak geçenlerde bir mobil bilgi yarışması programı kazananlara bilmem kaç kuruş veriyor diye insanlar onun bile müptelası olmuşlardı.
ondan dolayı tutmaması için hiçbir sebep göremiyorum
bu yazıyı ingilizceyede çevirirdim ama çok uzun oldu neyse sağlıcakla kalın

1 Like

haklısınız, tabi orda yanlış hatırlamıyorsam büyük havucu gösterip kuruşla teselli etme durumu vardı. :slight_smile: bayılıyoruz öyle şeylere,

şu an brave ref kazancı için “reklam izleyerek dijital para yatırımı yapın” , “1 bat 10 dolar olacak” gibi gibi tanıtılıyor, türk brave kullanıcı sayısı arttığı sürece sıkıntı yok tabi ama o da haliyle bir süre sonra kullanıcılarda hayal kırılığı yaratıyor. bu tarz tanıtımlar üyeler arası tips alışverişini de baltalıyor.

ben braveturkte 100 kişi 200 kişi neyse kendi halinde bir topluluk kurmak için uğraşıyorum, gündem konuları arasında birisi müziğini yapacak tip atacaz biri fotograf paylaşacak tip atacaz gibi gibi.

bakalım hocam sizde sağlıcakla kalın beklerim braveturke

1 Like

This topic was automatically closed 7 days after the last reply. New replies are no longer allowed.